wonderlife.pl - Zostań gwiazdą
Czym są Raporty managera?

Raporty managera to unikalne informacje prowadzące wirtualne gwiazdy do sprawnego zdobycia popularności i wysokich miejsc na listach przebojów.

Można się do nich dostać poprzez wejście w dział Muzyka na pasku, a następnie kliknięcie w Raporty managera na samym dole pierwszej kolumny.Kolejnym krokiem będzie kliknięcie w Utwory polecane na album po prawej stronie. To właśnie ta opcja interesuje nas najbardziej.
Dzięki Raportom managera możemy przede wszystkim dowiedzieć się, które z naszych nagranych dotychczas piosenek (wyłączając te wcześniej wydane i zremixowane) zagwarantują nam najlepszą jakość materiału przy wydawaniu nowego albumu.

Opcja ta uwzględnia popularność gatunków muzycznych, dlatego też lista wygenerowanych piosenek może być zbawienna w przypadku, gdy gracze nagrywają w wielu gatunkach i nie są do końca pewni, które utwory powinny trafić na album. Wówczas mogą poratować się Raportami managera, a to sprawi, że przy wydaniu albumu z piosenkami z wygenerowanej listy będą mogli liczyć na wyższe miejsca na listach przebojów niż w przypadku, gdyby sami zadecydowali, które utwory umieścić na albumie.

Opcja sprawdza się też szczególnie w momencie, gdy zaawansowani gracze pragną mieć jak największą ilość legendarnych piosenek na albumie. Przy tak ogromnej ilości nagranych utworów, użytkownicy dzięki Raportom managera mogą znacznie sprawniej zadecydować, które hity umieścić na albumie.

UWAGA! Dostęp do tej opcji mają wszyscy użytkownicy.