wonderlife.pl - Zostań gwiazdą
Informacje od Daily Wonderlife Moderatorów

Artykuły +18
Pod tym nagłówkiem akceptowane są wszelkie formy nagości oraz swoiste zerwanie z kwestią tabu co do ludzkiego ciała. Z jednym wyjątkiem - zabronione jest zamieszczanie nieocenzurowanych narządów obu płci, ponieważ może być to gorszące bądź kłopotliwe nawet dla najstarszych czytelników.
Ponadto, dozwolona jest także wszelaka wolność słowa i wyznania. Widok krwi, rozmowa o homoseksualizmie, wojny, ofiary, różne wyznania – za nic z tych rzeczy nie będziemy karać. Oczywiście ze swoimi wyjątkami, ponieważ zbyt drastyczne fotografie chociażby ofiar wojennych nie będą przepuszczane. Artykuł zawierający zdjęcia rodem z horroru powinien najpierw trafić pod lupę dowolnego Daily Wonderlife Moderatora, który podejmie decyzję, czy artykuł może trafić na Daily Wonderlife.
Wulgaryzmy i nieodpowiednie słownictwo są dozwolone w ilości 1/100 słów, a w przypadku premier graficznych - 3 na cały obraz. Jeśli przy danym artykule powinien znaleźć się filtr +18, a z jakichś przyczyn go nie będzie, jego autor zostanie ukarany za pierwszym razem 0 PK, a Daily Wonderlife Moderatorzy dodadzą oznaczenie +18. Za każdym kolejnym razem taki artykuł będzie traktowany jako naruszenie regulaminu, w związku z czym zostanie usunięty, a jego autor będzie ukarany odpowiednią ilością Punktów Karnych.

Podsumowując:
  • zabronione jest umieszczanie nieocenzurowanych narządów obu płci
  • zbyt drastyczne zdjęcia nie będą przepuszczane
  • na premierze graficznej mogą znaleźć się 3 wyrazy uznawane za nieodpowiednie słownictwo bądź wulgaryzmy
  • w artykule typu plotka może znaleźć się 1 wulgaryzm na 100 słów.
CO POWINIEN MIEĆ DOBRY ARTYKUŁ:
Podstawą jest logika artykułów. Zaczynając od treści, która musi być spójna, poprawna i konkretnie, ciekawie napisana aż po sam sens postów. Jak można pisać o romansie, głośnym skandalu kogoś, kto nigdy nie zadebiutował w żadnej z branży? To się właśnie mija z logiką. Ważna niestety jest też ilość – zarówno treści jak i grafiki. Do ogromnego obrazka nie może być 4 zdań, bo to będzie wyglądało jak jego opis a nie nadrzędna część, danie główne. Tak samo też sprawy mają się z grafiką – obecnie jest mnóstwo uzdolnionych graficznie osób na portalu, dlatego standardy trzeba jakieś zachować i nie możemy puszczać wszystkiego, ponieważ wtedy wyrośnie ogromny kontrast na DW. Na koniec zostają BBCode – ich poprawność i użycie jest obowiązkowe!

Jeśli masz zastrzeżenia dotyczące pracy Daily Wonderlife Moderatorów lub uważasz, że Twój artykuł został niesłusznie odrzucony napisz na adres e-mail ania@mwg.pl.