wonderlife.pl - Zostań gwiazdą
Jak dostać się do Teamu?

Jeśli zadajesz to pytanie, to istnieją duże szanse, że nie jesteś osobą, której szukam. Wymagania są różne, w zależności od tego, o jakie stanowisko się starasz.

Od osoby starającej się o stanowisko Game Mastera wymagam czystej kartoteki, przebywania przez przynajmniej rok na Wonderlife oraz posługiwania się poprawną polszczyzną.

Od osoby starającej się o stanowisko Opiekuna wymagam w miarę czystej kartoteki, przebywania przez przynajmniej pół roku na Wonderlife, dobrej znajomości gry oraz udzielania się w etykiecie #pomoc i Centrum Pomocy.

Od osoby starającej się o stanowisko Quizera wymagam przebywania przez przynajmniej pół roku na Wonderlife, zdolności układania dobrych quizów oraz udzielania się w Quizernii.

Od osoby starającej się o stanowisko Daily Wonderlife Moderatora wymagam w miarę czystej kartoteki, udzielania się na Daily Wonderlife, czytania publikowanych artykułów (w miarę możliwości na bieżąco) oraz posługiwania się poprawną polszczyzną.

Do Teamu najłatwiej dostać się podczas naboru. Aktualnie nie trwa żaden nabór. W wyjątkowych przypadkach, jeśli zajdzie potrzeba szybkiego uzupełnienia składu Teamu, mogę zgłosić się do wybranej osoby w wiadomościach prywatnych, jeśli uznam, że spełnia ona moje wymagania i sprawdzi się na wybranym stanowisku.

Pozdrawiam, Ania Skai