wonderlife.pl - Zostań gwiazdą
Jakich komend mogę używać w lokalach?

1. /me - służy do pisania jako postać, czyli np. "/me śmieje się", "/me idzie na spacer". Efekt:
2. /away lub /zw - status "Zaraz wracam". Aby się ustawił za komendą trzeba coś napisać (choćby dwie spacje), np. "/away idę do sklepu". Efekt:


3. /back - powrót ze statusu "Zaraz wracam". Za komendą nic nie piszemy. Efekt:
4. /ogladam - status, którym możemy poinformować innych co aktualnie oglądamy. Za komendą koniecznie musimy coś napisać, np. "/ogladam Teen Wolf". Efekt:
5. /slucham - status, którym możemy poinformować innych czego aktualnie słuchamy. Za komendą koniecznie musimy coś napisać, np. "/slucham Jamie Campbell Bower - Better Man". Efekt:
6. /amor - po wpisaniu tej komendy dowiadujemy się która z obecnych w lokalu postaci najbardziej do nas pasuje. Pokaże się to w "Akcje" nad oknem rozmowy. Efekt:
7. /eris - po wpisaniu tej komendy dowiadujemy się która z obecnych w lokalu postaci najmniej do nas pasuje. Pokaże się to w "Akcje" nad oknem rozmowy. Efekt:
8. /butelka - w lokalu można też grać w butelkę, a to jest odpowiedzialna za to komenda! Po wpisaniu jej butelka wylosuje jakąś postać z obecnych w lokalu. Efekt:
9. Barman, (tutaj nazwa produktu) dla mnie/dla (nick) - komenda, która umożliwia zamawianie produktów w lokalu dla siebie lub dla konkretnej osoby w lokalu. Efekt:
10. Barman, powiedz mi (tutaj dalsza część pytania) - komenda, która umożliwia zadanie pytania Barmance. Musi ono być sformułowane tak, by mogła ona odpowiedzieć Tak/Nie/Nie wiem/itd, np. "Barman, powiedz mi czy będę sławna?" Efekt:11. bek - komenda, którą trzeźwiejesz. Aby z niej skorzystać musisz napisać tylko słowo "bek". Efekt: