Szwajcaria!

0
0

avatar
16:15 dla naszych jupiii polska gola *podekscytowany* *hihi* . Przerwa techniczna dlacegooo S( ;(

avatar
Gabriele Aplin (dezaktywowana) : Hahah, normalnie moge spokojnie wyłączył TV i obserwowac twoje wypowiedzi :D 21 września 2014
2
avatar
Lily Gasai (dezaktywowana) : Noom wieeem 21 września 2014
avatar
Anna Lyle (dezaktywowana) : Akurat nie oglądałam finału i mogę przeczytać se twoje wypowiedzi xD 22 września 2014
avatar
Lily Gasai (dezaktywowana) : Przydatna jestem :D 22 września 2014

avatar
Postać Lily Gasai (dezaktywowana) chwali się swoim wyglądem.

avatar
Ależ emocje!

avatar
Wiedziałam że dziś Szwaby będą rządzić XD 4:0. XD

2 osoby uważają tę wypowiedź za fajną!
avatar
Snow White (dezaktywowana) : Jeszcze 10 minut i będzie krzyczał "8:0"… XDD 08 lipca 2014
1
avatar
hater (dezaktywowana) : Dziś postawiłam na Niemców 20 zyla, opłaciło się XD ( Takie dziecięce wypady o 21 na stoły od chińczyka i obstawianie XD ) 08 lipca 2014
1
avatar
Kirena (dezaktywowana) : zdarłam xD takiej komedii to jeszcze nie było 08 lipca 2014
avatar
hater (dezaktywowana) : Niemcy wygrali 7:1 XD 09 lipca 2014
avatar
hater (dezaktywowana) : A Brazylia strzeliła bramkę w ostatnich sekundach, jak tak to się nie starali. ;-; 09 lipca 2014

avatar
Wyszomirski show :O

avatar
"Biało-czerwony wulkan wybucha, Wam POLSKA wierzy i ufa, pokażmy światu pazurek, niech zabrzmi Polski Mazurek" Polska- Argentyna 3;1 <3

avatar
Melissa Guifford (dezaktywowana) : Myślę, że tym razem zaprezentują się lepiej. Oasis to nie piłka nożna, że ciągle ze wszystkimi przegrywamy. 09 czerwca 2013
avatar
Jaque (dezaktywowana) : Melissa, świetne logo przy nazwie! <3 10 czerwca 2013
avatar
Melissa Guifford (dezaktywowana) : Dzięki, piłkę do siatki też mam ;p 10 czerwca 2013

avatar
Hato (dezaktywowana) : o jeez myślałam że rodzice oglądają siatke haha. sorry. nożna… 2:0 Ukraina xd 22 marca 2013
avatar
Nate maniak: nie obrażam ;p 22 marca 2013
avatar
Nate maniak: Okk dzięki 22 marca 2013
avatar
Melissa Guifford (dezaktywowana) : Nasi siatkarze nie przegrywaliby 0:2 z Ukrainą .. xD Teraz już 1:2. 22 marca 2013

avatar
Jutro jadę na mecz, i po szkole mam tylko godzinkę na: -zakupy *jupi* , -ubranie się *cmok* , -uszykowanie się *tuli* , -uczesanie ;* , -pokłócenie się z mamą, potem pogodzenie xD Więc na wonderlife.pl nie wejdę, przepraszam, ale to chyba oczywiste. :D

avatar
: 3 Barca 2:1 Real *bugibugi*

3 osoby uważają tę wypowiedź za fajną!
avatar
Lilololilu (dezaktywowana) : 3:1 Rzygam tęczą. :3 24 sierpnia 2012

avatar
Przegrywamy :( :(:C Bułgaria 2:0 Polska :D W setach ! Chłoopcy do boju , odblokujcie się w końcu :C

avatar
Dla tych którzy nie wiedzieli. Wczoraj był mecz siatkówki. Wynik meczu Włochy 1 : 3 Polska :3